pitt

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 798

Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie 17:43, 13 Maj 2007    Temat postu: Kubica czwarty, Massa znów najszybszy!

Robert Kubica (BMW Sauber) zajął czwarte miejsce w wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Hiszpanii. Triumfował Brazylijczyk Felipe Massa z Ferrari, który wygrał po raz drugi z rzędu.

Na drugim miejscu uplasował się Brytyjczyk Lewis Hamilton (McLaren), który został samodzielnym liderem klasyfikacji generalnej kierowców. Trzeci był dwukrotny mistrz świata - Hiszpan Fernando Alonso (McLaren).

Alonso już na starcie wyścigu stracił szansę na drugie z rzędu zwycięstwo przed własną publicznością. Przy próbie wyprzedzenia startujące z pierwszego pola Massy między ich bolidami doszło do zderzenia i Hiszpan wypadł na pobocze. Zdołał wrócić na tor, jednakże został wyprzedzony przez Fina Kimiego Raikkonena (Ferrari) i Hamiltona. Później nie zdołał już nawiązać rywalizacji z konkurentami.

Gregs
Rezerwa

Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 60

PostWysłany: Wto 9:06, 15 Maj 2007    Temat postu:

Hehe oglądałem cały wyścig ^^ Jakoś dużo wypadków było... Heidfielda nieźle załatwili mechanicy buahah... Kubica wymiata 4 miejsce to nieżle Blue_Light_Colorz_PDT_19 A alonso się troche zbłaźnił, jego tor, jego publiczność i takie cos ;/ Ale emocje były i wypadło 6 czy nawet 7 zawodników ;p