Huberto
Trampkarz

Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 50

PostWysłany: Śro 15:54, 23 Wrz 2009    Temat postu: 20.09.09 Celtic Glasgow vs Hearts

Celtic Glasgow po bardzo ciężkim spotkaniu pokonuje na własnym boisku Hearts 2-1. Bohaterem Glasgow został środkowy obrońca Glenn Loovens, który w doliczonym czasie gry gwarantuje swojej drużynie bardzo ważne trzy oczka.

Początek dzisiejszego spotkania źle ułożył się dla piłkarzy Celticu Glasgow, którzy podobnie jak przed tygodniem z Dundee United, jako pierwsi stracili gola. Pierwsza bramka dzisiejszego meczu padła już w piątej minucie spotkania kiedy to gola dla Hearts uzyskał Santana. Celtic tuż po stracie gola starał się jak najszybciej odrobić. Pierwszą dobrą akcję dla "The Bhoys" rozegrał Maloney, który ładnym strzałem nie zdołał pokonać bramkarza gości. Kilka minut później ładnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Maloney. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania nie skuteczność Celticu mógł wykorzystać jeden z piłkarzy Hearts jednak strzał z linii bramkowej wybił Caldwell.

Drugą połowę meczu lepiej rozegrali piłkarze Celticu Glasgow, którzy w 55 minucie pojedynku doprowadzili do wyrównania, a gola dla Celtów uzyskał Chris Killen. Kiedy wydawało się, że dzisiejszy mecz zakończy się remisem zabójczą akcję przeprowadzili piłkarze gospodarzy, którzy w 94 minucie meczu uzyskali gola na wagę trzech punktów, a bohaterem Glasgow został Glenn Loovens.

Zwycięstwo "The Bhoys" oznacza, że podopieczni Tony'ego Mowbraya po pięciu kolejkach SPL wskakuje na fotel lidera. Stało się tak ponieważ Glasgow Rangers zremisował wczoraj z Kilmarnock 0-0.

Celtic Glasgow vs Hearts 2-1

05' Santana
55' Killen
94' Loovens

Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum celticpl.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)